ربات هوشمند سخنگو

21/10/2019

در ادامه ی مقالات پیشین به بررسی چند ربات هوشمند سخنگوی دیگر میپردازیم و بدین صورت بیشتر و عمیقتر متوجه خواهیم شد که چت باتها تا کجا در دنیا و اطراف ما نفوذ کرده اند. از دنیای کودکان گرفته تا دریافت توصیه های صحیح پزشکی، از اعلام وضعیت آب و هوایی گرفته تا دریافت اخبار روز دنیا همگی از جمله کارهاییست که از عهده ی ربات های هوشمند سخنگو برمی آید.

آینده در دستان آیندگان است و تجارت در دستان ربات های هوشمند سخنگو! رباتهای هوشمند سخنگو را دست کم نگیرید : موجوداتی که به وقت غصه و ناراحتی به دادتان میرسند، برنامه ی رژیم غذایی برایتان سراغ دارند، همانند یک دوست قدیمی فیسبوکی با شما صحبت میکنند، خریدها و سفارشاتتان را پیگیری میکنند، بلیط پرواز و اقامتگاهتان را رزرو میکنند و یک دستیار همه کاره هستند را حتی اگر بخواهیم نمیتوان دست کم گرفت.

در ادامه ی دو مقاله ی پیشین همچنان به معرفی چت باتهای جالب توجهی که طیف وسیعی از علاقمندان را بخود جذب کرده اند میپردازیم.

ربات هوشمند سخنگوی CNN (چت بات CNN) : آیا مایلید راجع به سوژه های داغ خبری دنیا بیشتر بدانید؟ آیا دوست دارید اولین نفری باشید که اخبار تازه ی منطقه یا جهان را میشنوید؟ پس بدانید که دیگر نیازی به انتظار کشیدن برای دانلود اخبار از وب سایتهای خبری و یا لود شدن صفحاتشان برای شنیدن اخبار مورد علاقه تان ندارید.

تمام آنچه که شما بدان نیاز دارید دیالوگی کوتاه با ربات هوشمند سخنگوی CNN است. ربات هوشمند سخنگوی شبکه ی خبری CNN جدیدترین خبرهای دنیا را به شما میدهد. تنها لازم است روی دسته بندی اخباری که بیشتر مورد علاقه تان است بزنید، سپس آخرین خبرها را راجع به سوژه ی مدنظرتان دریافت خواهید کرد. همچنین ربات هوشمند سخنگوی CNN ترجیحات شما را بخاطر میسپارد و سوژه هایی را به شما پیشنهاد میدهد که در حالت کلی به آن علاقمندید.

ربات هوشمند سخنگوی سلامتی (چت بات سلامتی) : آیا برای دانستن وضعیت سلامتی خود نیاز دارید که نزد یک پزشک ویزیت شوید؟ دیگر نیازی نیست که با عجله به بیمارستان بروید. شما براحتی میتوانید با نصب ربات هوشمند سخنگوی سلامتی و دیالوگ با این چت بات درمان خود را بیابید. ربات هوشمند سخنگو درخواست شما را تحلیل کرده و سپس شروع به پرسیدن سوالات مختلف از شما میکند. که هر کدام ازین سوالات توسط پزشک های مختلف طراحی و پرسیده شده اند.

برای دریافت تجویز و نسخه ی شخصی از این ربات هوشمند سخنگوی سلامتی، این امکان وجود دارد که با پرداخت هزینه ای مشخص نسخه ی ویژه ی خود را دریافت کنید. اما ناامید نشوید چرا که نسخه ی رایگان این ربات هوشمند سخنگو همچنان پرفایده است. ربات هوشمند سخنگوی سلامتی از سلامتی شما مراقبت میکند. بخاطر داشته باشید که در صورت بروز مشکلات جدی حتما با پزشک شخصی خود یا با متخصص گفتگو کنید.

ربات هوشمند سخنگوی نشنال ژئوگرافی (چت بات نشنال ژئوگرافی) : مجله ی نشنال ژئو گرافی بخاطر عکس های زیبا و تاثیر گذارش مشهور است. اخیرا کارشناسان این مجله ربات هوشمند سخنگویی برای کودکان طراحی کرده اند که به آنها مطالب زیادی راجع به دنیای دایناسورها آموزش میدهد. نام این ربات هوشمند سخنگو T-Rex Tina میباشد. همچنین بچه ها میتوانند راجع موضوعات مختلفی راجع به زمین، طبیعت و حیات وحش از این ربات هوشمند سخنگو سوال بپرسند.

هدف این ربات هوشمند سخنگو لذت بخش کردن فرایند یادگیری برای کودکان است. در واقع به نظر میاید که امروزه بچه مشتاق به استفاده از چت باتها برای یادگیری هستند.

ربات هوشمند سخنگوی اعلام وضعیت آب وهوایی (چت بات اعلام وضعیت آب وهوا) : این ربات هوشمند سخنگو یکی از بهترین چت باتهای موجود در تلگرام است. این ربات هوشمند سخنگو به شما این امکان را میدهد که راجع به شرایط آب و هوایی هر منطقه ای از این دنیا که مد نظرتان است اخبار را بدست آورید. وضعیت کنونی آبو هوا و همچنین پیش بینی 3 تا 7 روزه ی آب وهوا از جمله امکانات این ربات هوشمند سخنگو میباشد.

در قسمت تنظیمات این ربات هوشمند سخنگو میتوانید زبان مورد نظر و کشور مدنظرتان را انتخاب کنید. به کمک این ربات هوشمند سخنگو همواره میتوانید از وضعیت آب و هوایی مطلع باشید : باران میبارد یانه، هوا سرد است یا گرم ... به لطف این ربات هوشمند سخنگو دیگر نیازی نیست بر اساس حدس و گمان چتر خود را بهمراه ببرید.

همچنین بخوانید : 

چت با ربات هوشمند

صحبت با هوش مصنوعی فارسی

ربات محاوره ای هوشمند کاسکو