ربات هوشمند چت

20/10/2019

ربات های هوشمند چت دستیاران ویژه و پر طرفدار در دنیای تجارت همانند سفرای کسب و کار شما، متعهد و مسئول در تمامی ساعات شبانه روز در خدمت شما و مشتریانتان به خدمتگزاری و فروش محصولاتتان مشغولند. از راهنمایی کاربران گرفته تا پشتیبانی های پس از خرید و رسیدگی به انتقادات مشتریان همگی از جمله هنرهای این ربات های هوشمند چت میباشد.

چت بات های دیالوگ محور یک نوع اپلیکیشن یا نرم افزار های مجهز به هوش مصنوعی هستند که حتی میتوان گفت جز بهترین ها ازین دست هستند. هیچ نوع کار و حرفه ای را نمیتوان یافت که ربات های هوشمند چت نتوانند در آن راستا کمک کنند :24 ساعت شبانه روز، هفت روز هفته در دسترس، پاسخگوی دائمی کاربران، پیشنهاد دهنده ی خدمات و محصولات، یادآور رویدادهای مهم و قرارملاقاتها، همگی از جمله ی تعدادی از هنرهای بیشمار این ربات های هوشمند چت میباشد.

به لطف توانایی چت باتهای دیالوگ کننده در استفاده از سیستم زبان طبیعی انسانی در تعامل با کاربران، زمینه ی کاربرد این رباتهای هوشمند چت بیش از پیش وسیع میباشد بویژه در زمینه ی تجارت (مارکتینگ) و ارتباط با مشتریان و کاربران.

اما ربات هوشمند چت چیست؟  اصول بکارگیری رباتهای هوشمند چت چه میباشد؟ چگونه یک ربات هوشمند چت را بکار ببریم؟  نکات مهم توسعه ی کسب وکار به کمک چت بات چیستند؟ ربات های هوشمند چت از چه نوع تکنولوژی بهره میبرند؟

برای تجارت الکترونیک خود چرا باید از یک چت بات هوشمند استفاده کنیم؟

ژان کلود هودن در کتاب خود با نام هنر چت بات ها به معرفی این ربات های هوشمند دیالوگ پرداز چت پرداخته. همچنین برای گرفتن پاسخ تمامی سوالات بالا میتوانید به لینک هرکدام مراجعه نمایید. خوب است بدانید که در کتاب هنر چت بات ها نویسنده علاوه بر پرداختن به هوش تعاملی ربات های هوشمند چت به مسئاله ی درک و شناخت کاربران توسط چت بات ها نیز پرداخته است : اینکه هر چت بات تمام کاربرانی را که پیش ازاین با وی چت کرده اند، بخاطر میآورد. ربات های هوشمند دیالوگ کننده ی چت را میتوان همچون سفیران یک کسب و کار یا یک برند معروف مثال زد. این میرساند که ربات های هوشمند چت نه تنها میبایست موثر و مفید باشند، بلکه میبایست بصورت مداوم درحال حفظ و بخاطر سپاری اطلاعات باشند. مطالعه ی کتاب هنر چت بات ها برای تمام کسانیکه علاقمند به آشنایی با کاربردهای مختلف چت باتها هستند، مایلند تاریخچه ی چت بات ها ی دیالوگ پرداز را بیشتر بشناسند و اصول و تکنولوژی های لازم برای استفاده از این ربات های هوشمند چت رو بیشتر و بهتر بشناسند توصیه میشود.

در کشور ما ایران، تنها سایتی که بصورت جامع و به تفصیل راجع به ویژگی های مختلف چت ها صحبت کرده وبسایت ربات هوشمند کاسکو میباشد. با مطالعه ی مقالات مختلف این سایت، اطلاعات خود را راجع به ربات های هوشمند چت بالا ببرید. با مشاهده ی لینک های مختلف در این مقاله به بخشهای مختلف وبسایت ربات کاسکو هدایت میشوید. زودتر از دیگران به نصب و استفاده از چت بات دیالوگ پرداز کاسکو بیاندیشید.

کمی راجع به نویسنده ی کتاب بدانید : ژان کلود هودن استاد و محقق در زمینه ی هوش مصنوعی میباشد. وی دارای مدرک دکترا و مدیر پروژه ی تحقیقاتی هوش مصنوعی در دانشگاه پاریس یازدهم (پاریس جنوبی) میباشد. وی نویسنده چندین مقاله علمی در سطح بین المللی و همچنین چندی جلد کتاب در زمینه ی هوش مصنوعی و علوم پیچیده نزد انتشارات اودیل ژکوب میباشد.