نرم افزار صحبت با هوش مصنوعی

20/10/2019

در میان نرم افزارهای صحبت با هوش مصنوعی در کشور ایران، چت بات کاسکو زبانزد است، چت بات دیالوگ پرداز کاسکو تنها چت بات هوشمند ایرانیست که قابل رقابت با نمونه های خارجی خود میباشد. از ویرایش عکس گرفته تا آموزش زبان، از هتلداری و رزرو بلیط گرفته تا ثبت خرید ابنترنتی و پیگیری آن، همگی را برایتان انجام میدهد. هر آنچه را که در نمونه های خارجی چت بات ها میبینید، می توانید از چت بات کاسکو انتظار داشته باشید.

در میان نرم افزارهای صحبت با هوش مصنوعی، چت بات دیالوگ پرداز کاسکو در رده ی چت بات های هوشمند جهانی قرار دارد. باعث افتخار است که چت بات کاسکو، تنها چت بات هوشمند ایرانی توانایی مثال زدنی در میان سایر چت بات های مشهور دنیا دارد. دراین مقاله به بررسی عملکرد چند نمونه از چت بات های موفق جهانی میزنیم.

نرم افزار صحبت با هوش مصنوعی پریسما (چت بات پریسما) :

آیا شما عاشق عکاسی هستید؟ آیا مایلید پس از عکاسی، برای عکسهایتان از فیلترهای مختلف استفاده کنید؟ اگر پاسختان مثبت است، چت بات پریسما واقع در تلگرام برای ما بهترین است. یکی از بهترین نرم افزارهای سخنگوی هوشمند برای روتوش عکسها چت بات پریسما میباشد.

. این چت بات هوشمند لیست کم نظیری از انواع فیلتر ها و افکت های عکاسی را در درون خود دارد. چت بات پریسما همان خدماتی را به شما ارائه میدهد که اپلیکیشن آن. چت بات پریسما واقعاً کاربردیست و استفاده از آن به مراتب ساده تر از اپلیکیشنش میباشد. چت بات هنری پریسما در هر لحظه که اراده میکنید عکسهای شما را به آثار هنری تبدیل میکند.

نرم افزار صحبت با هوش مصنوعی اندی (چت بات اندی) : لیست بهترین چت بات های دنیا بدون نام بردن چت بات اندی ناقص میماند. چت بات دیالوگ پرداز اندی استاد خصوصی انگلیسی شماست. اگر که تمایل دارید زبان انگلیسی را به خوبی و راحتی یاد بگیرید، نیازی به دانلود کردن چندین و چند اپلیکیشن مختلف و مراجعه به سایتهای متنوع نیست! چت بات دیالوگ کننده ی اندی به شما در یادگیری زبان انگلیسی کمک خواهد کرد.

این چت بات برای تمام گروه های سنی که مایل به بهبود سطح زبان انگلیسی خود هستند طراحی شده است. دیالوگ با چت بات اندی میتواند غلط های گرامری شما را اصلاح کند در حالیکه انواع سوژه ها برای گفتگو را به شما پیشنهاد خواهد داد. هر وقت که مایل باشید میتوانید با چت بات خود دیالوگ داشته باشید. در واقع چت بات اندی یکی از بهترین ابزارها برای یادگیری زبان انگلیسی ست.

نرم افزار صحبت با هوش مصنوعی غذای خوب-اندام متناسب (چت بات غذای خوب-اندام متناسب) : آیا همیشه آرزو داشتید که دکتر تغذیه ی خصوصی خود را داشته باشید؟ حالا دیگر با داشتن چت بات غذای خوب-اندام متناسب پزشک تغذیه ی شخصی خود را دراختیار دارید. میتوانید از طریق مسنجر فیسبوک به این چت بات دسترسی داشته باشید چرا که همانطور که در مقاله های پیشین بیان شد شرکت فیسبوک در سال 2017 بیش از 100 هزار چت بات را روانه ی بازار کرد. با چت بات غذای خوب-اندام متناسب بدون هیچ تلاشی میتوانید سبک غذایی خود را بهبود بخشید.

و شناخت خود را راجع به مواد غذایی که میل میکنید بیشتر نمایید. این چت بات به شما کمک میکند که لاغرتر و سالم تر شوید. تمام آنچه که در رابطه با این چت بات میبایست انجام دهید این است که آنچه را که شما برای صبحانه یا شما میل میکنید وارد این چت بات نمایید و پس از آن، این چت بات گزارشی راجع به سبک غذایی تان به شما ارائه میدهد. نصب و استفاده از این چت بات دیالوگ کننده برای تمام کسانیکه آرزوی داشتن رژیم غذایی سالم و اندامی ایده آل دارند بهترین هدیه است.

با سفارش چت بات کاسکو، در هر کسب و کاری که هستید، دستیار ویژه ی خود را داشته باشید و از هوش بینظیر آن بهره ببرید.