چت بات ایرانی

17/10/2019

چندین دهه از ابداع چت باتها میگذرد. پس بحث جدیدی نیستند اما چت باتهای امروزی تفاوت شگرفی با آنچه که سالیان پیش چت بات نامیده میشد دارند. چت بات هوشمند و ایرانی کاسکو انقلابی در کسب وکار شما بوجود میاورد. با چت بات دیالوگ محور کاسکو رقبای تجاری خود را به زانو دربیاورید و مشتریانتان را تبدیل به مشتریان وفادار خود کنید.

از ویژگی های خوب یک چت بات دیالوگ محور آن است که جملات پایه ای را که ما همه روزه استفاده میکنیم به خوبی بفهمد و واکنش درست در مقابل هر جمله نشان دهد. چت بات های دیالوگ محور همچون چت بات ایرانی و اصیل کاسکو به کاربر این امکان را میدهد که سفارش خود را ثبت کند، مشکلی را که داشته حل کند و یا آنکه بخوبی بتواند با مشتری تعامل کند همانند یک دوست قدیمی فیسبوکی!

چت بات یا چت بات دیالوگ محور برنامه ی نرم افزاری هوشمندیست که میتواند گفتگو کند. این نوع برنامه های نرم افزاری در واقع بسیار قدیمی هستند از سال 1950 تا به اکنون، اما در تمام این سالها دستخوش تغییرات شگرفی شد. بطور خلاصه چت بات نوعی برنامه ی اطلاع رسانی ست که میتواند تجارت آنلاین شما را کنترل و مدیریت کند، بواسطه ی دیالوگ با کاربران شما ارتباط برقرار کند چه نوشتاری چه شفاهی.

اگر چت بات ها متعلق به سالهای 1950 هستند پس چرا امروزه از آن صحبت میکنیم؟

نسل امروزی چت باتها  بویژه چت بات فارسی کاسکو مجهز به هوش مصنوعی بود و همزمان میتواند با هزاران نفر در حیطه های مختلف گفتگو کند، مانند یک دوست. قابلیت های چت بات فارسی کاسکو بیشمار است و در امور تجاری همگام با شما و مشتریانتان. در واقع این توانایی های بیشمار چت بات ها بود که سبب شد اینچنین جهانی شوند و هواداران زیادی را از شرکت های بزرگ جهانی بسوی خود جلب کنند.

دلیل دوم بکارگیری فراوان چت باتها در تجارت های بزرگ جهانی این است که امروزه از یکسری اپلیکیشن ها مثل اسکایپ، واتساپ و تلگرام به وفور استفاده  میشود اما چت بات چیز دیگریست و به تنهایی توانایی انجام تمام کارهایی را دارد که این پیام رسانها بر عهده دارند. چت بات های دیالوگ محور میتوانند حتی مکالمات خود با مشتریان را بخاطر سپرده و در دیالوگ های بعدی از اطلاعات مشتریان برای بهتر راهنمایی کردنشان استفاده کنند. چت بات فارسی زبان و دیالوگ محور کاسکو جای تمام فولدرهای کامپیوتر شما را میگیرد. صرفا با دادن یک مشخصات کوچک از کاربر یا مشتری او را بخاطر آورده و لیستی از درخواستهایش را به شما نشان میدهد و شما را در امر مشتری مداری حرفه ای کمک میکند.

دلیل سومی که چت باتهای دیالوگ محور به ویژه چت بات فارسی زبان کاسکو را از نسل چت باتهای قدیمی جدا میکند، این است که چت بات فارسی زبان دیالوگ محور کاسکو واقعا هوشمند است، قابلیت یادگیری دارد، هر روز باهوشتر میشود جملات بیشتری یاد میگیرد همانند یک انسان که در مسیر رشد قرار دارد... حالا تصور کنید همچین ابزار مجهز و هوشمندی که به زبان فارسی هم سخن میگوید وارد کسب و کار خود کنید و از توانایی های بیشمارش استفاده کنید.

چت بات کاسکو را بیشتر بشناسید. هر چت باتی که دیالوگ دارد کاسکو نمیشود! با کاسکو دیالوگ داشته باشید تا وارد دنیای بینظیر چت باتها شوید! تیم پشتیبانی چت بات فارسی زبان کاسکو 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته پاسخگوی سوالات شما هستند. با کاسکو به فارسی سخن بگویید تا فرق دیالوگ با چت بات کاسکو را با سایر چت باتهای غیر هوشمند بخوبی درک کنید.