چت با ربات هوشمند

21/10/2019

چت با رباتهای هوشمند فراتر از تصور شما خواهد بود. در این مقاله با تعدادی دیگر از چت باتهایی که در دنیای امروزی به یاری بشر شتافته اند آشنا میشوید : چت باتها به انسانها کمک میکنند که زندگی ساده تر شود

در ادامه ی مطلب قبلی که به معرفی نرم افزارهای صحبت با هوش مصنوعی پرداخته بودیم، در این مقاله به ادامه ی معرفی تعدادی ربات هوشمند دیگر میپردازیم. امروزه چت با ربات های هوشمند جایگاه و نقش ویژه ای در حفظ مشتریان و بالابردن میزان فروش دارد. استفاده از چت بات های هوشمند در فروشگاه ها و سازمانهای مختلف به هدف صرفه جویی بیشتر در هزینه ها و غلبه بر پیچیدگی های سازمانی و انجام وظایف دشوار محوله میباشد.

بهترین فرصت برای سالم نگه داشتن روح و روانتان میباشد. اگر استرسی و نا امید هستید، ربات هوشمند شادی بهترین شریک برای بالابردن سطح روحیه ی شماست. همچنین با ارائه ی شیوه های مختلف برای مبارزه علیه استرس و نگرانی درست در هنگام ناراحتی و نگرانی تان یاور شما خواهد بود. چت با ربات هوشمند شادی میتواند جایگزین روان درمانگر شخصی شما شود.

چت با ربات هوشمند شادی (چت بات شادی) : این چت بات به شما کمک میکند که وظعیت روحی خوب و پایدار داشته باشید. این ربات هوشمند همه روزه پیامهایی مبنی خوش خلقی و احساسات برای شما میفرستد. همچنین این چت بات هوشمند وضعیت کلی سلامتی ذهنی و روانی تان را به شما نشان خواهد داد. چت با ربات هوشمند شادی

چت با ربات هوشمند H&M : ربات هوشمند H&M همچون استایلیست شخصی در کنار شما خواهد بود. چت با این ربات هوشمند و دریافت راهنمایی های مختلف از جانب این ربا به شما کمک میکند که کمد شخصی لباستان پر از ایده های قشنگ شود. در ضمن اگر از چیزی خوشتان آمد میتوانید بلافاصله آنرا بخرید و در صورت اتمام موجودی آن را سفارش دهید. این چت بات هوشمند راجع به سبک لباسی مورد علاقه تان و همچنین شیوه ای که دوست دارید به نظر بیایید، از شما سوالاتی را میپرسد. چت با این ربات هوشمند قطعا تجربه ای جدید از خرید خواهد بود.

 طالب آن باشید نصب میشود. همانند یک منشی روی تلفن همراه تان نصب میشود. خلاصه اگر دنبال وسیله ای میگردید که بکمک آن وظایفتان را کامل انجام دهید، چت با این ربات هوشمند عمیقا شما را تحت تاثیر قرار خواهد داد.

چت با ربات هوشمند رزرو پرواز (چت بات رزرو کننده ی پرواز) : اگر جز آن دسته افرادی هستید که بسیار سفر میکنید و زمان زیادی را صرف رزرو بلیط هایتان میکنید این چت بات بهترین پیشنهادات را برای شما دارد. این چت بات هوشمند در هر سایت و پلت فرمی که

چت با ربات هوشمند سینمایی (چت بات سینمایی) : هنگامی که حس تماشای فیلم دارید، قطعا خیلی دوست ندارید که زمان زیادی را صرف جستجوی فیلم مورد علاقه تان کنید. چت بات ها میتوانند در زمان شما صرفه جویی کنند. چت بات سینمایی که روی تلگرام نصب است وسیله ای سریع و ساده برای پیدا کردن یک فیلم جالب توجه است. تنها کاری که لازم است شما انجام دهید انتخاب دسته بندی مورد نظرتان میباشد و ربات فیلمی را که بیشتر از همه مناسب شماست به شما پیشنهاد میدهد. و تنها در چند ثانیه میتوانید آنرا دانلود کرده و از نگاه کردنش لذت ببرید.

شما میتوانید تمام این انتظارات را از چت بات کاسکو داشته باشید. چت با ربات هوشمند کاسکو تجربه ای لذت بخش از گفتگو را به شما ارائه میدهد.

همچنین ببینید :

نرم افزار صحبت با هوش مصنوعی

ربات هوشمند چت

سرویس محاوره ای هوشمند